Центрально-Міський район. Центр художньо-естетичної творчості дітей та юнацтва «Орфей»

Інформація про гуртки

Гурток моделювання та пошив одягу «Фешн». На заняттях гуртка вихованці оволодівають навичками конструюванням, моделюванням та пошивом одягу.

Керівник гуртка: Миколайчук Надія Вікторівна

Гурток театру моди «Адамант»  Це юні модельєри створюють неповторні стилізовані колекції одягу, направлені на відродження народних традицій та сучасної моди. Вихованці театру моди є неодноразовими переможцями міжнародних, всеукраїнських  фестивалів та конкурсів

Керівник гуртка: Миколайчук Надія Вікторівна., Семенова Юлія Григорівна, Хілько

Анастасія Володимирівна.

Літературний гурток «Фенікс».Робота  літературного гуртка направлена  на формування  національно  свідомої, духовно багатої,  всебічно розвинутої особистості з першочерговою  орієнтацією  на  моральний розвиток загальнолюдських цінностей та  формування художнього  слова. Вихованці гуртка є неодноразовими переможцями міських та обласних конкурсів “Проба пера ”, “Собори наших душ ” . Двоє гуртківців є дійсними членами міської СТОД . Керівник гуртка Михайліченко Л.П.

Гурток образотворчого мистецтва «Кольори». Основні техніки  роботи в гуртку - малюнок, живопис, композиція, декоративно - прикладна робота.

Нашими здобутками є неодноразові перемоги у  конкурсах та виставках різних рівнів. Троє вихованців є дійсними членами міської СТОД.  Керівник гуртка Борисевич Світлана Олександрівна

Гурток декоративно – ужиткового мистецтва «Оберіг», «Фіто-стиль-дизайн» Робота в гуртках направлена на відродження українського народного ремесла - вироби з соломи. В гуртку діти своїми руками створюють із природного та штучного матеріалу креативні, цікаві вироби, сувеніри. Один вихованець є дійсними членом міської СТОД.

Гуртківці є переможцями виставок та конкурсів різних рівнів. Керівник гуртка :Фурман Євгенія Миколаївна

Хореографічний гурток «Перфект». Гурток працює в напрямку сучасної естрадної хореографії. Вихованці гуртка є переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалів та конкурсів.

Керівник гуртка: Хілько Анастасія Володимирівна.

Гурток академічного вокалу «Бель Канто». Робота в гуртку направлена на постановку голосу,формування вокально-хорових навичок, почуття музики та стилю. Виховувати музичну та співочу культуру. Розвивати художньо-естетичний смак.

Керівник гуртка Висоцька Катерина Олександрівна

Гурток  декоративно – ужиткового мистецтва «Вишивка». Робота в гуртку направлена на вивчення і опанування дітьми української народної вишивки. Вихованці вчаться мистецтву краси, фантазії, мудрого декларативного відтворення світу, природи, іі історичного минулого..

Керівник гуртка Темнюк Олена Анатолівна

Вокальний гурток «Зірка».Цей гурток має на меті виховання музичного слуху, музичної пам’яті почуття ритму, формування музичного мислення. Вихованці вокального гуртка є неодноразовими переможцями міжнародних, всеукраїнських  фестивалів та конкурсів.

Керівник гуртка: Турчак Олена Миколаївна